Llistat d'inscrits: Cadaqués (Distància 6.5km)

Nom Cognoms Categoria Sexe
Sònia Aparicio Pozo F2 M
Toni Colomo Cruz M3 H
Joan FIGUERAS POMES M3 H
Pipo Adell duacastella M3 H
JOAN CARLES ADELL LLOSAS M3 H
jaume adell salvador M3 H
Victor Agramunt M3 H
LUIS CARLOS AGUAYO VILLAR M5 H
Ivan Aguer Ibarzabal M3 H
Marc Aguilar M2 H
Miguel Aguilo Hernandez M2 H
javier albaladejo marco M1 H
Storme Alexander F2 M
Peter Allum M4 H
JOSE MARIA ALONSO BAEZ M3 H
Cristina Alsina Manrique de Lara F3 M
Laia Alsina Manrique de Lara F2 M
Lourdes Alsina Manrique de Lara F3 M
fernando alvarez M3 H
Genoveva Alvarez de Toledo Elizalde F3 M
Cristina Ambrosini F4 M
Javier Amézola Portuondo M4 H
DAVID AMOROS BROTONS M3 H
Christophe ANDALO M3 H
NICOLAS ANGLADA JANE M2 H
jose felix anglada zariquiey M5 H
Juan Carlos Angulo Valdearenas M3 H
JOAQUIN ANTUÑANO HELGUERA M5 H
Jose Aranda Fernández M2 H
pedro arderiu ibars M3 H
Francisco Arechaga Alonso M3 H
Gabriel Arias-Salgado M3 H
jorge ARRASATE YEREGUI M2 H
Xavier Artiga Campos M2 H
robert artigau puig M3 H
Joana Artis F2 M
INES ARXE ALVAREZ DE TOLEDO J2 M
Noel Autó Artal M3 H
JOSEP AVELLANA BUSQUETS M2 H
Juan Ayuso Navarro M3 H
DAVID BAENA MADUEÑO M2 H
Annette Baker F4 M
Stuart Baker M4 H
Juan Francisco Balanyà Martí M4 H
Ricardo Ballestero Rodriguez-Vita M3 H
Garance Ballif F1 M
Maxence Ballif M1 H
Josep Maria Balsells Comas M2 H
Gabriel Bans M3 H
Javier Barata Marti M4 H
Ferran Barberan Escalé M3 H
Lluis Barnadas J2 M
Luis Barnadas M4 H
Joan Baró M3 H
Salvador Barrera Dorado M3 H
Laura Barrera Gámiz F3 M
David Barri M3 H
Oriol Barri M2 H
ESTER BARTOMEU FLORETA BARTOMEU FLORETA F3 M
ramon bastida vialcanet M2 H
david baulenas M3 H
RAMON BAYÓ LLIBRE M3 H
Jorge Baza Zaballos M3 H
pere becerra costa M2 H
Daniel Beguería Fernández M1 H
Oscar Belmonte Ramos M3 H
Tatxo Benet Ferran M4 H
ALFRED BERGÉS M3 H
Victor Bergnes de las casas Gabarro M1 H
ROGER BERNAT BOTTON M3 H
Cristina Bigelli F4 M
Francesc Xavier Bis M3 H
Ferran Blanch Colino M3 H
PEDRO ENRIQUE BLANCO SEDANO M4 H
Damian Blaum M2 H
Marcos Blay Cisa M3 H
Guillermo Boerio Datas M3 H
Joaquim Bofill Crous M3 H
bea bombi roger F2 M
MARIA BOMBI ROGER F2 M
Oriol Bonastre Caballe M2 H
Ruben Bonet Romero M3 H
Àngel Bordas Arnau M4 H
Eugenio Bores-Lenori M3 H
Cora Borrell Sala F1 M
Jorge Bosch Bolivar M3 H
Ramon Bosch Dalmau M4 H
Guillermo Bosch Gomà M3 H
Xavier Bosch Rodriguez M1 H
enric bosser M3 H
Albert Botet Cortés M2 H
NURIA BOTEY SEDO F4 M
lolola Briales Porcioles F3 M
Rafarl Bucciero Araujo M2 H
GINA BURRIA SOLÀ F2 M
Rafael Cabanillas Quintanilla M1 H
Marc Cabarrocas Porqueras M2 H
Isaac Cabezas Baños M2 H
raul cabrera povea M2 H
jordi cadaques M4 H
ANDREU CALAFELL MARTELL M3 H
santi callis M3 H
Oscar Calsamiglia Mendlewicz M2 H
Sara Camara Cañizares F1 M
Carles Campabadal Figueras M3 H
Toti Camprubi M4 H
David Camps i Russinés M3 H
Albert Camps Oller M1 H
Lucas Camps Tiffon M1 H
Miguel Canals Palá M3 H
Jordi Canellas M3 H
Joan Canet Sans M2 H
Olga Cañadas Cano F2 M
Oriol Cañellas Pujals M2 H
Jordi Capallera Martí M1 H
David Capdevila Ponce M3 H
David Caralt Riera M3 H
Pablo Carbo M3 H
Guillermo Carles-Tolra Riera M2 H
David Carlier M3 H
Jaime Carol Rubau M4 H
Josep Carreras Colomer M2 H
Marc Carriere Jordana M3 H
Xesco Carriere Jordana M3 H
Alejandro Carriere Zahonero M1 H
Adrià Carulla M2 H
Guillem Casanovas HOMS M2 H
Jaume Casanoves M2 H
Vanessa Casas Du Bar F3 M
Antoni Casas i Molina M2 H
MARC CASATORRES VALENCIA M2 H
Pierr'eau Cassagne M3 H
Sergio Castelnuovo M3 H
Juan Jesús Castro Casero M2 H
NOELIA CELORRIO JIMENEZ F2 M
David Centelles Sànchez M2 H
María Cerezo pros J2 M
rafael cerezuela lorenzo M2 H
Sònia Cervià F3 M
RAMON JOSE CHIMENO BIEL M3 H
Jordi Cisneros Horrillo M4 H
Francisco Civit Realp M4 H
Quim Clapera M3 H
MARINA CLAPÉS BALTRONS F2 M
MANUEL CLAVEL M3 H
emmanuel clemot M3 H
Laurence Clerc Carlier F3 M
Elsa Climent López F3 M
MIRIAM CODINA CASTILLO F2 M
Susanna Codina Joseph F3 M
Anna Coldham F1 M
Enric Coll Mesa M1 H
Pedro Collado Alonso M3 H
JOAN MARC COLLS BORRAS M4 H
NATALIA COMAS ESTEVA F3 M
Gonzalo Comella M5 H
enzo comes M2 H
Alberto Compte Marqués M3 H
Xavier Conigliano M3 H
Alejo Coral Alcolea M3 H
alberto corcostegui ER H
victor corominas M3 H
enric corominas gil M3 H
DIANA COROMINAS GUERIN F4 M
Juan Corominas Guerin M5 H
Mª Paz Corominas Guerin F5 M
OSCAR COROMINAS MORILLA M2 H
Juan Corominas Palomar M2 H
juan cortes fuentes ER H
Albert Cortés Rovira M1 H
José Luis Costas algara M4 H
yako crespo zarzo M1 H
Adrian Crouch M3 H
Dídac Cuadros Muguerza M3 H
cristina cuatrecasas F2 M
TONI CUMINAL CHAVES M3 H
Fabrice CURTY M3 H
Eva Dallo Ibar F3 M
Marc Daura Baumann M3 H
María Dávila Rueda F4 M
José Maria De Albert Miquel M1 H
Mª José de la Gándara Martín F3 M
JAVIER DE LA NAVA ZAMARREÑO M3 H
Manel de la Varga Vallcorba M5 H
Carlos de la Viesca Santafe M2 H
Enric De Llorens Valeri M2 H
Mireia de Lorenzo Fernández F2 M
Ignacio de miguel solis M2 H
juan ignacio de molina suay M3 H
BERNARD DE PAAUW M3 H
Sergio Deike M4 H
Sergio del Prado M2 H
Laia del Rio Puig F2 M
Santiago Deu Sandoval M2 H
Marta Díaz Izkoa F2 M
Suberbielle Didier M4 H
Xavier Díez Betriu M2 H
Ferran Domènech Casadevall M1 H
toni domenech cuervo M4 H
Miki Domenech Orfila M1 H
Maria Donadeu Junoy Donadeu Junoy F1 M
Pablo Duran Corominas M3 H
Manel Duran Riquelme M2 H
Modesto Duran Riquelme M2 H
guillermo durich lalana M3 H
Emmanuel DURIEZ M3 H
Arnaud DUSSENTY M2 H
Beatriz Echeverria F3 M
Pol Eguino Guitart M2 H
Max Enrich jover M1 H
AGUSTIN ESCALZA M4 H
Roger Escoda Estelrich M3 H
Fernando Espina Velaz M3 H
Iñigo Espinosa de los Monteros Pitarque M4 H
Alfonso Espurz Font M3 H
LOURDES ESTAPE F4 M
Ricardo Estellés Pals M2 H
josep mª esteva paytuvi M4 H
Marco Estrada Diaz M3 H
Jordi Estruga Teixidó M3 H
JOAQUIN EZPELETA HERRANZ M3 H
Juan Fábregas Gomá M1 H
Gerard Farrà Porcel M2 H
JAVIER FAUS SANTASUSANA M4 H
Olga Feltrer Rubio F3 M
Myriam Fernandez Barnosell Fernández Barnosell F3 M
Carol Fernàndez Bonel F2 M
JUAN EMILIO FERNANDEZ GARCIA M3 H
Marcos Fernández García-marca M3 H
Mario Fernández González M3 H
David Fernandez Hernandez M3 H
Elena Fernàndez i Royo F4 M
Anna Fernandez Sanchez F1 M
Marçal Ferre Xatruch M3 H
Núria Ferrer Garreta F2 M
Andreas Fiebig M3 H
Alejo Figueras de abadal M1 H
RAMON FIGUERAS QUESADA M3 H
Miquel Figueres i Pomés M3 H
VICTOR FILLAT CASES ER H
PATRICIA FILLOLA SELVA F3 M
Sergio Fiori M4 H
Ryan Fisher M1 H
Jordi Flaquer M3 H
Iciar Font Balaguer F2 M
Oriol Font Bas M3 H
Pere Jordi Font Jordana M3 H
Albert Font Pijuan M2 H
Vicenç Font Santafè M3 H
Ricardo Fonta Nadal M3 H
Francesc Fontanillas M3 H
Marcel Fontanillas Puigdefàbregas M2 H
Marta Fornés Llarás F3 M
Matthieu Fosse M2 H
LLUIS FRANCES PANEA M2 H
PERE FRANCITORRA FERRER M3 H
peyrot francois M4 H
MARC FRANQUET CASADEMONT M3 H
AITOR FRESCO MICHELENA M3 H
Bernat Fusté Lazcano M2 H
Pepe Fuxà Soriano M2 H
Marc Gabarrró Alsina M3 H
Jose Luis Galan Peña M5 H
David Galceran M3 H
Ignacio Galcerán García M5 H
marian garcia aguado F3 M
joan garcia brengaret M2 H
Ivan García Campos M2 H
SANDRA GARCIA FLORIT F2 M
Joan Garcia Gilabert M3 H
Sergio Garcia Martín M1 H
David García Mesa M2 H
carlos garcia parra M4 H
Isabel Garcia-Munte F3 M
Simeón García-Nieto Nubiola M2 H
Jorge Gari Sanchez M1 H
Amadeo Garí Sarrau M2 H
JOSEP ANTON GASET VINAIXA M4 H
Jose gaspart M3 H
ERNEST GAVALDÀ M3 H
VINYET GAVALDÀ F1 M
Jordi Gavalda Benaiges M2 H
RAMSES GAVIDIA CAMARA M3 H
MIQUEL GENABAT PLA M4 H
Bruno Genové Corominas M2 H
Diane Gex F3 M
Nicolas Gex M3 H
oriol gil M3 H
Jordi Gillue Diez M3 H
xavier giner mendez M3 H
Montse Giró i Pagès F3 M
Alex Gonzalez Casas M3 H
Ricard Gonzalez Hernández M3 H
Meritxell González Roura F2 M
Manuel González Santos M1 H
Rafael Gonzalez Sarrio M3 H
Pau Gonzalez-Rojas M2 H
CARLOS GONZALEZ-ROJAS QUERA M5 H
Alejandro Gorina Torrents M2 H
Albert Gràcia i Font M3 H
oscar gracia simon M4 H
Damien Grandmaison M3 H
David Gregoratti M2 H
PEDRO GUAL MARFÀ M3 H
Marc Guañabens Santasusana M3 H
Alvaro Guarner Calaf M1 H
Lluís E. Guerra Vidiella M4 H
Maryvonne GUIDON LE BRUN F3 M
Luis Gurria Zendrera M3 H
Jesús Haro Ramos M3 H
Gina Harris F4 M
Joan Miquel Hernández Palou M4 H
Maria Hernandez-Puertolas F2 M
Alvaro Hernandez-Puertolas Pavia M3 H
Sara Herrero Doñate F2 M
jorge herrero marco M1 H
Daniel Higueras M2 H
MIQUEL HORMIGO MARES M4 H
MAEVE HOWLEY F3 M
Thomas Huertas M2 H
Judith Ibáñez cepero F3 M
didac iglesias carrillo M2 H
Jose Carlos Infante M2 H
pep inglada Estruch M3 H
silvia irastorza asensio F2 M
Youssef Ismael Aguirre M3 H
manuel jaffrin M3 H
Christophe jariel M3 H
Schulze Jean M2 H
Puig Jean-Manuel M3 H
Juna Francisco Jiménez Jacinto M2 H
Mireia Jofra Sora F2 M
Núria Jordà Piera F3 M
Elisenda Jorro Mora F3 M
Roger Jover Sala M3 H
gabi juanes M2 H
Javier Juez Poch M2 H
Ricard Julià Moller M2 H
pol Junque M2 H
jens kampermann M4 H
Christian Kanu M3 H
Melinda Kemp F4 M
EMILY KUNZE F3 M
Fernando Labastida Gual M3 H
David Lane M4 H
Joan Francesc Lara López M2 H
carlos leal cebrecos M4 H
jesus leal cebrecos M4 H
Francois LEPINEUX M3 H
MARIA LETOSA MIRALPEIX F1 M
Juan Ignacio Lillo Pérez M4 H
Veronika Liskova F1 M
alvaro llanza figueroa M4 H
Jacobo Llanza Figueroa M3 H
Merche Llauradó Aspachs F3 M
JOAQUIM LLEAL M4 H
JOAQUIM LLEAL RODEJA M1 H
ROSA MARIA LLEAL TOST F4 M
Abel Lligoña Mitjans M2 H
Eudald Lligoña Mitjans M2 H
Eugenia Llobet Sallent F1 M
XAVIER LLOBET SALLENT M3 H
margarita llorens bagur F3 M
Elisenda Llorens Masana F1 M
Adriana Llorens Noguera F3 M
Juan Llorente M4 H
Vicenç Lloret Noguer M3 H
Carles LLucià M4 H
Luis López Fando Lavalle M2 H
Carlos López Garrido M2 H
Carlos Lopez Gonzalez M2 H
ALBERT LOPEZ SAEZ M3 H
Maria Macaya Lopez Mancisidor F3 M
Luca Macchi Monegal M2 H
Pepe Macía Ayarra M3 H
David Madueño Ranchal M3 H
Tom Magnusson M2 H
Mikhail Malgin M3 H
Sergi Manero Grice M3 H
Anna Marcos Macia F1 M
DAVID MARIMON ESTRANY M3 H
Jose Maria Maristany Rivero M3 H
lluis marques M3 H
Javier Marsans M3 H
Miquel Martin Alba M4 H
regine martin boscus F3 M
Manuel Martin Jimenez M3 H
Rafa Martin-Alos de Budalles M3 H
Xavi Martinez M2 H
Jordi Martinez Barrachina M2 H
Isabel Martinez-Monche F3 M
PATRICIA MAS PARRA F3 M
Clara Mas Vall F1 M
Omar Masana Pavón M2 H
Oscar Masana Pavón M2 H
Javier Masegosa Martínez M2 H
Ramon Masià Fornos M3 H
Sebastià Massagué Mir M3 H
Marc Massana Garcia M2 H
isidro Massó Gimenez-Salinas M1 H
OSCAR MAULEON MURGUIALDAY M1 H
robert mayoral serrano M2 H
Carolina Mendoza Pons F3 M
FRANCISCO MENÉ DE PEDRO M4 H
oriol mercade canals M2 H
Carlos Mestre Gonzalez M2 H
Oriol Miarons medina M3 H
andres millan rodríguez M3 H
Alejandro Minaya Leyton M3 H
javier miquel marcer M5 H
Josep Miquel Oliver M4 H
Xavier Molina Garrido M3 H
jaume moliner molins M4 H
MIQUEL MONDRAGON DEVESA M5 H
Paula Monroy F2 M
David Monserrat M3 H
Alex Mora Estopa M3 H
JOan Francesc Morcillo Espuny M4 H
Victor Morell M3 H
Jorge Moreno Fuentes M2 H
Raul Moreno Rodriguez M2 H
MARIBEL MORILLAS FERNANDEZ F3 M
Andrea Morros F3 M
SERGI MUÑIZ IÑIGO M3 H
Ana Muñoz Tabernero F4 M
Natalia Mur Casola F3 M
Tomas Muruzabal Sitges M4 H
Alberto Musolas Juncosa M4 H
Llorenç Navamuel García M3 H
Albert Navarro Arquero M2 H
Gabriel Navarro Arquero M3 H
Marcel Navarro Báguena M1 H
Pedro Navarro Miguel M4 H
Eduard Navarro Xutglà M2 H
Cathy Neville F4 M
Domingo Nofre Romera M2 H
Marc Noguera M2 H
Berta Noguera Corominas F1 M
EDUARD NONO ORTEGA M2 H
Jennifer Nova Herreros F1 M
esther nuñez morera F2 M
Claudia Núñez Núñez F3 M
JORDI OBRADOR i PONS M2 H
Àfrica O'Callaghan F3 M
Owen O'Keefe M1 H
Mikel Olaizola Garatea M1 H
israel oliva sanez de ynestrillas M3 H
BLANCA OLIVARES GALLACH J2 M
Muni Olivé Queralt M1 H
Jordan Olivera Castro M2 H
Clàudia Oller Armengol F1 M
Jorge oller saiz M4 H
IRENE OROMI F2 M
Marc Ortega Solano M3 H
EVA ORTIZ F3 M
Nicolas Osorio Letelier M1 H
Anna Padros F3 M
Daniel Pagés M1 H
Enric Pages Rutllan M5 H
Susana Palenzuela Titos F2 M
Jacobo Parages M3 H
Jose Luis Pardina Garcia ER M
Sergi Pardina Garcia M2 H
ALEX PARDO FERRÁNDIZ M2 H
Ricardo Parera Sanchez M3 H
Ferran Parra Espasa M2 H
Elena Parreño de Miguel F4 M
Angel Pavón García M3 H
BARBARA PEETERS F3 M
Manu Peinado Castillo M3 H
SANTI PELLEJERO GACIA M3 H
DAVID PENADÈS YLLA M3 H
Ivan Peralta Santana M2 H
CARLOS PEREDA GOMEZ M4 H
Albert Pereta M1 H
Raza Perez M3 H
sinuhe perez mayoral M3 H
alex perez merino M1 H
Francesc PEREZ VIZCAINO M4 H
Daniel Pérez-Esqué Sansano M2 H
Alfonso Pérez-Rosales Marimon M1 H
pablo peyra albalate M2 H
Josep Pi i Renart M2 H
Jordi Pié i Serra M3 H
Josep M. Pigrau Rousse M2 H
Bosco Pineda Lleó M2 H
ENRIC PINTADO BOIXADOS M3 H
ALBERT PIÑOL MORTE M2 H
ángel Piqueras Torres M3 H
Eduard Planas Sánchez M4 H
carles planas vilarnau M4 H
Jordi Pocurull Sellares M2 H
Giacomo Podavini M2 H
Jean Laurent Poitevin M4 H
Valérie Polarczyk F2 M
Fernando Pons Ortega M3 H
Beatriz Portabella F2 M
Marie-Laure Portes F4 M
Jordi Prat Riba M4 H
david presas gutierrez M3 H
Mauricio Prieto M3 H
Jose Antonio Prieto Garcia M2 H
JUAN GRACIANO PRIETO VILA M3 H
Luca Principe M2 H
Sergi Prunés de Cabo M2 H
david pruñonosa M3 H
Carles Puig M3 H
Marc Puig Guasch M4 H
Lluis Puigvert Castro M1 H
Juan Eusebio Pujol Chimeno M3 H
Minerva Pujol Ulied F2 M
carles punsi ribugent M2 H
Romà Rahola i Albiol M3 H
Christian Rahola Sala M3 H
Jorge Rahola Sala M4 H
Nuria Raja Bolivar F1 M
Guillermo Ravell Machado M3 H
Esteban Raventos Nega M3 H
Pepe Raventós Negra M5 H
Victor Rayo Carmona M2 H
Miquel Redondo M3 H
Elena Reig Gastón F2 M
JORDI RENDE BERTRAN M3 H
Ines Reverter Vilaregut F1 M
NELSON FERNANDO REY HALLER M3 H
Damian Ribas Malagrida M3 H
Juan Manuel Ribera de Frias M3 H
sergio Riera Golobart M1 H
Quim Riera Ras M3 H
Mireia Riera Serra F3 M
Jordi Rigual M3 H
Fernando Rivero Torra Balari M2 H
Inma Robles Carrillo F3 M
Victor Roca Campillo M1 H
QUIM ROCA MALLARACH M3 H
Javier Roda M2 H
Manu Rodenas Arana M3 H
Bruce Rodgers M5 H
Sira Rodrigo Bosch F1 M
DAVID RODRIGUEZ PAVON M3 H
Toni Rodriguez Sorribes M3 H
paky rodriguez vazquez F3 M
xavi rof i bertrans M3 H
Andrés Rojas Rojas M2 H
Guillaume ROLLAND M3 H
Albert Romero Romeu M2 H
Jordi Romero Sanchez M2 H
Marc Romeu Queralt M1 H
Raül Romeva i Rueda M3 H
JORDI ROSES M3 H
rafa rovira garcia M4 H
Òscar Rubinat Miquel M3 H
Giulio Ruffini M3 H
Cristian Ruffini Cabré M2 H
UNAI RUIZ EIZMENDI M2 H
Jose Luis Ruiz Martinez M2 H
Albert Ruiz Ramio M2 H
Jandi Rumeu Claret F1 M
Miguel Rumeu Claret J2 M
JUAN RUMEU MILA M4 H
Miguel Rumeu Milá M4 H
Gerard Sabater Puig M2 H
ORIOL SABIDÓ MERIGÓ M3 H
Gonzalo Sagnier guimon M3 H
Guillermo Sagnier Guimon M3 H
Pablo Sagnier Maristany M4 H
veronica sagnier maristany F4 M
David SAGNIER RIVIERE M4 H
Roque Sagnier Rivière M4 H
nacho Sagrado Villamide M3 H
Antonio Sainz Cenamor M4 H
Antonio Sainz Suelves M1 H
Maria Sainz Suelves F1 M
Joan Sala Arias M2 H
Jose Luis Sallent Font M2 H
Albert Salvatierra de Tera M2 H
Juan Antonio Samaranch Jr M4 H
ALEJANDRO SAMPERE M4 H
Fernando Sanahuja Miralles M2 H
Gabriel Sánchez de Ocaña Dorado M1 H
Daniel Sánchez Jiménez M3 H
Daniel Sanchez Robles M2 H
Miquel Sanchez Solé M3 H
Antonio Sánchez Vilalta M3 H
GONZALO SANCHIS BLAT M3 H
Teresa Sancho Vinuesa F3 M
Alaoui Sandrine F1 M
Joan Santacana Laguna M1 H
Miguel Santamaria Echaniz M2 H
Enric Santamaria Morales M5 H
Jose Luis Santed Morata M3 H
Santi Sanz López M3 H
alejandro sanz perez M2 H
Manuel Sanz Perez M2 H
Roman Sarrio mercader ER H
Ian Scholes M4 H
Rudi Schulz Ponsati M5 H
joan secanell padro M2 H
Lluís Seguí Casas M3 H
Edu Segura Romagosa M2 H
carlos sensat coll M3 H
Fernando Sensat Viladomiu M3 H
SUSANA SENTIS COMAS F3 M
enrique sentís hortet M4 H
Nuria Serra Iriarte F3 M
Mia Serra Majem M4 H
Jaume Serra Sagrista M3 H
Daniel Serra Valls M3 H
Luis Serra Ventura M3 H
JOSEP SERRANO SOLER M2 H
Anna Sicart Domec F2 M
Pablo Sicilia M2 H
Sergio Sicilia López M2 H
GABINO SINTES RIUDAVETS M3 H
josep sole rebullida M2 H
jorge soler de bievre M3 H
MARC SOLER MEMBRIVES M2 H
Eduard Soriano Sidera M2 H
Roser Sotés Cuello F4 M
Juan luis Soucheiron Vidri M4 H
Elisabeth Stampa F3 M
FRANCESC SUCARRATS BOTET M2 H
Elena Sumastre Treviño F3 M
Pere Sunyer Serrat M3 H
Miquel Suñer Comalat M2 H
MIGUEL ANGEL TABARES MORAGO M2 H
Albert Taberner Puigdelloses M4 H
EDUARD TARRADELLAS M3 H
Ignasi Teixidó Garcia M3 H
roger tella trilla M2 H
Marc Terricabras Genis M3 H
YVONNE THEILACKER CUSI F2 M
Carlos Theilacker Lletjos M3 H
Lluís Toll Salillas M1 H
oriol tomas M3 H
Mireia Tomas Carulla F3 M
Sol Torralba Escobedo F3 M
Enrique Torras Lütken M4 H
Conrad Torras Torras M3 H
alberto Torrents M3 H
Anna Torrents Gimeno ER M
Carla Torres Soler F2 M
Oriol Torrres Querol M2 H
Cristina Tort Malagrida F3 M
Marc Tost Bonet M1 H
josep Traserra Coderch M3 H
Graham Travers M5 H
Olivier Treffkorn M3 H
David Tripiana Vilchez M2 H
Pablo Tudela M3 H
jose luis turull neddermann M4 H
Olga Urbano Ventura F3 M
Vicenta Urbano Ventura F4 M
Miguel Uribe-etxeberria Fernandez M5 H
Iñigo Usandizaga Carrasco M2 H
xavier usas torrents M3 H
Pablo Vadillo Monzoncillo M2 H
Cesar Valero Mendoza M3 H
Marc Valldeneu Rosell M1 H
Cristina Vallet Ochoa F3 M
Maite Vallet Ochoa F3 M
Valeri Vazquez M3 H
marco veltri M3 H
Ivan Vender Olalla M3 H
Adrià Vendrell Cuñat M1 H
ISOLDA VENTURA ARASANZ F3 M
MARCOS VERDAGUER JIMENO M3 H
MARIBEL VERDAGUER SÁEZ-BENITO F3 M
Arnau Vidal Parreu M1 H
GUILLEM VILA COCA M2 H
Alex Vilá Girbal M3 H
Marc Vilà Santín M3 H
DAVID VILASECA MIRO M2 H
Luciano Villa Uria M3 H
Daniel Viu Palacios M2 H
Alex Vives Roura M3 H
marta vives ylla F2 M
Martina Vysluzilova F2 M
Guillermo Wieland Zeoli M5 H
Frank Williams M5 H
Russell Wilson M4 H
joan Xambó Carreras M3 H
Christopher Yencken M4 H
jaume zardoya M3 H
Guillermo Zobel Balmes M3 H